Kansas City – kowboje, strzelanie oraz życie na Dzikim Zachodzie

Lubicie oglądać Westerny? Pomimo tego, że fascynuje mnie ten czas w historii ameryki, przyznaję się bez bicia, że nie lubię oglądać Westernów (w przeciwieństwie do Maćka;-)

W majówkę postanowiliśmy wybrać się do miasteczka westernowego w Grudziądzu.

Korzenie Mega Parku sięgają roku 1997. Właściciele zaczęli od Rancho, w którym królują do dziś smażone ryby. W końcu powstało zoo oraz Kansas City.

Właściciele nie spoczęli na laurach i dalej rozbudowywali swój Park. I tak o to powstał Lunapark, Świat Bajek i Legend, Dinozaury oraz Stworzenia Morskie. Więcej na temat atrakcji możecie przeczytać TUTAJ;-)

Jakie uwielbiacie pamiątki z miejsc, które odwiedzacie? Staracie się kupować adekwatnie do miejsca, w którym jesteście? W Kansas City pomyśleli też o tym;-) jedną z pamiątek (naszym zdaniem najlepszą) jest zdjęcie w wybranej przez nas epoce. Ta pamiątka kosztuje nas 15 zł plus 3 zł za strój od osoby. Na zdjęcie czekamy około 10 minut i gotowe;-)

Od godziny 11.00 mamy przyjemność zobaczyć a nawet uczestniczyć w przedstawieniach na żywo, o czym możecie poczytać TUTAJ.

Jedną z atrakcji jest jazda konna, niestety w dniu, w którym my tam byliśmy nie było takiej możliwości. Mega Park oferuje nam wiele stałych atrakcji. Oprócz tego organizatorzy dbają o to abyśmy mieli dodatkowe atrakcje. My trafiliśmy na Sokolnika.

Ogólnie unikamy jedzenia w tego typu miejscach ale po kilku godzinach chodzenia i tylu wrażeniach, postanowiliśmy coś zjeść i nie żałuję. Bardzo dobre jedzenie, pasujące do miejsca. Nie zjemy tutaj krewetek 😉 ale jeśli lubicie dobre burgery to te Wam zasmakują.

Kącik zabaw dla dzieci;-) Dzięki temu po nakarmieniu dzieci, możemy spokojnie dokończyć swój posiłek czy wypić kawę. Właściciele pomyśleli nawet o Pani, która zajmuje się dziećmi i pilnuje ogólnego porządku. Moja Laura polubiła Panią i cały czas zapraszała ją do zabawy;-)

Super miejsce na spędzenie całego dnia z rodziną;-) dzieci oprócz nauki, poznania życia na Dzikim Zachodzie mogą pobawić się w Wesołym Miasteczku. Mega Park to miejsce, które ma atrakcje o zróżnicowanej tematyce. Pierw myślałam, że będzie to tandetne ale wszystko jest wykonane ze smakiem.

Mega duży punkt za to, że wszystkie atrakcje są w cenie;-)

 

 

Dodaj komentarz