Kansas City – przedstawienia na żywo, cz. 3

Pracownicy dbają o to aby zwiedzający byli zadowoleni z pobytu w Mega Parku. W ciągu dnia odbywa się kilka przedstawień na żywo. Przedstawienia ukazują życie na Dzikim Zachodzie.

Pomiędzy zwiedzaniem wielu atrakcji, o których poczytacie TUTAJ, możemy zadowolić się oglądaniem przedstawień na żywo.

Pierwsze z przedstawień zaczyna się o 11.00 i ukazuje życie podczas Wojny Secesyjnej. Przedstawienie zaczyna się już w ciuchci. Zainteresowani siedzą w środku i nagle słychać huk wystrzału z pistoletu. Po chwili jesteśmy przewiezieni do miejsca gdzie jest obozowisko. Możemy uczestniczyć w przedstawieniu! Kilka chętnych osób jest wybieranych do różnych czynność takich jak strzelanie z pistoletu czy armaty. Oczywiście pierw musimy przejść rekrutacje i pokazać jak wysportowani jesteśmy – przysiady:D Bardzo nam się to podobało.

Niestety organizatorzy zapomnieli o najmłodszych. Na początku przedstawienia ktoś z obsługi powinien poinformować ludzi o tym, że będą strzały aby rodzice mogli zdecydować czy ich pociechy mogą uczestniczyć w przedstawieniu.  Wiele osób dorosłych przestraszyło się jak znienacka wydobył się odgłos strzałów. Większość dzieci się rozpłakało. My zdążyliśmy Laurze wytłumaczyć, że to przedstawienie i mimo, że miała cały czas zatkane uszy to nie płakała.

O godzinie 12.30 mieliśmy przyjemność zobaczenia na głównym dziedzińcu przedstawienia, które najbardziej kojarzy się z Dzikim Zachodem. Złodzieje próbowali ukraść worek złota, na szczęście szeryf i Lucky Luke zdołali ich powstrzymać.

Pokaz sztuki strzelania mieliśmy okazję zaobserwować w amfiteatrze o godzinie 14.00. Strzelanie do tarczy czy balonów wychodziło bezbłędnie kowbojom. Tutaj także musimy uczulić nasze dzieci na hałas.

Laura w dzień jeszcze śpi więc o godzinie 15.30 stała się marudna i niestety musieliśmy zrezygnować z przedstawienia o 15.30. Wiemy, że miały w nim uczestniczyć konie.

Bardzo miłym zaskoczeniem są aktorzy, którzy po każdym przedstawieniu chętnie pozują do zdjęć;-)

Dodaj komentarz