NAT – hotel w Bukowinie Tatrzańskiej

NAT czyli Nadwiślańska Agencja Turystyczna, to sieć hoteli zlokalizowana nad morzem i w górach. Ich najnowszy obiekt to trzygwiazdkowy hotel w Bukowinie Tatrzańskiej, otwarty w grudniu 2017 roku.

Pierwsze co przykuło moją uwagę to klimat hotelu, który wnętrzem i geometrią budynku wkomponowuje się
w górski klimat.

Cena też nie odstrasza bo za tydzień pobytu zapłaciliśmy 2060 zł (890 zł/1 os. dorosła plus dopłata za 3 letnie dziecko 280 zł), w cenie pobytu było śniadanie.

Pokoje czyste i jasne, codziennie sprzątane i uzupełniane o zapas wody oraz herbaty;-) W wyposażeniu pokoi znajduje się czajnik elektryczny, sejf oraz mała lodówka. Oprócz wspomnianej wody, herbaty są mini mydełka, płyny do kąpieli i co mnie zaskoczyło jednorazowe pasty do butów oraz zestaw nici z igłą;-).

W hotelu możemy skorzystać z mini SPA, w którym znajduje się jacuzzi oraz sauny.

Restauracja hotelowa słynie z łączenia tradycyjnych potraw z nowoczesnym podaniem. Wcześniej wspomniałam, że w cenie pobytu mieliśmy śniadania, codziennie na stole szwedzkim mogliśmy spróbować czegoś nowego. Więcej na temat TaTRadycji napiszę jutro;-)

Bardzo nam się spodobał pobyt w tym hotelu, miła i profesjonalna obsługa, piękne widoki, czyste pokoje, piękne wnętrze to wszystko sprawiło, że zamierzamy tam wrócić;-)

 

Dodaj komentarz