Góry nasza wielka miłość;-)

Macie swoje miejsce na Ziemi? Miejsce, do którego chcecie wracać, za którym tęsknicie a może jest one dopiero w Waszych myślach i jeszcze tam nie byliście ale o nim marzycie?

Naszym miejscem na Ziemi są góry. Kochamy je i gdy tylko mamy możliwość jedziemy w jakieś górzyste tereny.

Po naszym weselu pojechaliśmy do Zakopanego,  wtedy nasza Laura była z nami, w moim brzuszku, była zima i super klimat;-). Postanowiliśmy Laurze pokazać część Tatr i jak wiecie wybraliśmy się w rodzinną podróż do Bukowiny Tatrzańskiej. Spodobała mi się ta miejscowość, ponieważ nie ma w niej takich tłumów jak w Zakopanem i jest super miejscem wypadowym.

Nasza rodzina w 2015 r.;-)

Mamy jeszcze tą możliwość podróżowania po wakacyjnym szale, więc postanowiliśmy pojechać we wrześniu. Wiadomo pogoda w górach nie jest przewidywalna. My trafiliśmy na letnio – jesienną pogodę ale mi w górach nawet deszcz nie przeszkadza, dobry strój oraz nastrój;-) i można chodzić;-)

Przed wyjazdem przygotowałam nas do podróży. Przede wszystkim zaczęłam od dobrych butów, Laura miała na sobie buty za kostkę firmy Adidas, Maciek wybrał dla siebie buty z HI-TEC, ja natomiast wybrałam dla siebie buty z firmy CMP. Wszystkie trzy marki świetnie sprawdziły się podczas naszych całodziennych spacerów.

Nasza rodzina w 2018 roku;-)

Przygotowałam także plan wycieczki, w moim travel planerze rozpisałam różne miejsca, które możemy zobaczyć. Przygotowałam trasy, wydrukowałam mapy i… zapomniałam o nich:D

Nie mieliśmy w planach przejścia jakiś ambitnych szlaków, stwierdziliśmy, że Laura jest za mała a my chcemy ją zachęcić do chodzenia po górach a nie ją zniechęcić. I wiecie co? Paradoksalnie gdy szliśmy Doliną Kościeliską, o czym poczytacie TUTAJ;-) nasza Laura po 30 minutach się znudziła i musieliśmy ją zabawiać aby nam nie marudziła, natomiast gdy szliśmy na Rusinową Polanę TUTAJ;-) Laura była zadowolona.

Uwielbiam góry i już planujemy kolejną, górską podróż 😉

Nasze wszystkie wpisy z gór znajdziecie TUTAJ;-)

 

Dodaj komentarz