See Bloggers – Łódź stolicą dla twórców internetowych;-)

Każdego roku od 7 lat jest organizowana impreza dla twórców internetowych.

Od dwóch lat organizowana jest w Łodzi. Wiadomo już, że kolejna edycja także będzie w tym mieście. Pierwszy raz uczestniczyliśmy w takim wydarzeniu i nie wyobrażam sobie aby mogło odbywać się w innym miejscu! Mimo, że mieliśmy do przejechania ponad 400 km to EC1 Łódź – Miasto Kultury idealnie pasuje do takiej imprezy! Miejsce to zostało wykorzystane na maksa!!

Organizatorem głównym są Anna i Jakub Zając TUTAJ;-) jest to jeden z najlepszych blogów, także jak nie znacie to koniecznie tam zajrzyjcie 😉

Powiem szczerze, że nie spodziewałam się czegoś takiego. Myślałam, że będzie to coś w stylu otrzymania wejściówki i kilku sal, w których prelegenci będą opowiadać o swoich doświadczeniach z social mediami. Ale po kolei;-)

W piątek zgłosiliśmy się po nasze wejściówki;-) Dla osób chętnych były przewidziane różne aktywności np. fotospacer z Akademią Nikona;-)

Sobota i niedziela to dni pełne nieoczekiwanych emocji! Jedna duża sala to wystawy różnych marek w tym np. Nikon, Indigo, Kosmetyki Dla itp. Każde ze stoisk oferowało różne próbki, pełnowartościowe produkty, większość miało przygotowane jakiś konkurs dla uczestników! Niektórzy szukali ambasadorów dla swojej marki;-)

Prelekcje odbywały się w kilku wyznaczonych do tego miejscach;-) Niestety jako, że był to mój pierwszy raz, gdy uczestniczyłam w takiej imprezie popełniłam kilka gaf..

np. cały dzień czekałam aby zapisać się na kilka wybranych prelekcji, niestety gdy był na to czas byłam zajęta czymś innym i nie dostałam się na to co chciałam, jak się okazało można było uczestniczyć w tych prelekcjach ale pierwszeństwo miały osoby zapisane. No cóż na drugi rok będę mądrzejsza;-)

Dla tych, którym nie wystarczyło to co oferowały stoiska, była przygotowana strefa z food truckami;-)

Dla rodziców niechcących zostawić dziecka była możliwość zabrania ze sobą swojej pociechy;-) super, że organizatorzy to przewidzieli;-) dla rodzin była także strefa parentingowa BRAWO;-)

W sobotę wieczorem odbyła się gala Hasztagi Roku, na której w kilku kategoriach zostali wyłonieni najlepsi twórcy internetowi;-)

Po gali wszyscy uczestnicy See Bloggers wraz z osobami towarzyszącymi (jeśli chcieli kogoś zabrać), uczestniczyli w koncercie Natalii Kukulskiej i after party;-)

Tematem przewodnim tegorocznego See Bloggers była autentyczność;-) prelegenci poruszyli także temat hejtu. Uważam, że tematy dobrane były idealnie;-) temat rzeka… ale zdecydowanie hejtowi mówimy NIE i stawiamy na autentyczność 😉

Jesteśmy ogromnie wdzięczni, że zostaliśmy wybrani z pośród tylu tysięcy osób, które chciały dostać się na See Bloggers! Jesteśmy na początku swojej drogi blogowej a już zostaliśmy w pewien sposób docenieni tym, że mogliśmy być obecni na tak fantastycznym wydarzeniu;-)

Czekam na kolejne projekty Ani i Kuby 😉 wiem i zdaję sobie z tego sprawę, że przy zorganizowaniu takiego eventu bardzo dużo osób brało udział i cieszę się, że udało się to wszystko tak zgrać i zorganizować tą imprezę na światowym poziomie;-)


Dodaj komentarz