Kryte place zabaw Wejherowo i okolice

Co robić z dzieckiem gdy pogoda nie sprzyja aby spędzić czas na świeżym powietrzu? Dla nas fajną alternatywą są kryte place zabaw;-)

W naszej okolicy są dwa takie place 😉

Crocolandia – Croco – Rocko, znajdująca się przy głównej drodze w Wejherowie. Crocolandia ma swoje punkty jeszcze w Pucku i Redzie.

Croco Rocko to plac zabaw, w którym są trzy zjeżdżalnie, baseny z piłkami i małpi gaj, tory przeszkód. Najmłodsze dzieciaczki mogą pobawić się piłkami, klockami, samochodzikami czy dmuchanymi zabawkami;-) Od dłuższego czasu w naprawie jest trampolina.

Na terenie placu zabaw jest sklepik, który kusi dzieci ogromną ilością słodyczy 😛 rodzice mogą napić się kawy, podczas gdy ich dzieci zajęte są zabawą;-)

Dzieci powyżej 4 roku życia można zostawić pod opieką personelu. Godzina zabawy to 16/18 zł. Możemy skorzystać np. w poniedziałki i piątki do 14.00 mamy godzinę zabawy gratis itp.

Drugi plac zabaw jaki odwiedzamy to Funky Monkey w Bolszewie.

W Funkey Monkey dzieci moga skorzystać z trzech dużych zjeżdżalni, spider tower, ściany wspinaczkowej, boiska do piłki nożnej czy różnych torów przeszkód. Zdecydowanie ten plac zabaw jest dedykowany dla dzieci starszych, ponieważ większość ciekawych atrakcji znajduje się na górze. Dla najmłodszych czkają duże klocki, samochodziki, dmuchane zwierzaki, mała zjeżdżalnia i basenik z piłkami.

Rodzice oczywiście mogą wypić kawę i w sklepiku zakupić słodycze dla pociech 😀

Cena za bilet to 10/15 zł. Tutaj także są promocje np. od poniedziałku do czwartku w godzinach od 10-12 za dwie godziny płacimy 11 zł.

Obie sale posiadają salki tematyczne, w których można zorganizować przyjęcia urodzinowe. Mamy możliwość wyboru kilku pakietów w zależności co nas interesuje. Byliśmy w obu salach na urodzinach. Porównując animatorki są w obu salach zaangażowane, jednak sale w Croco Roco bardziej mi się podobają;-)

Myślę, że jest to fajna alternatywa na spędzenie czasu, pociechy mogą się wybiegać i wyszaleć a mamusie zrelaksować przy kawie;-)


Dodaj komentarz