Unicorn Sopot

Unicorn to restauracja zlokalizowana na terenie sopockiego Hipodromu. Mimo tego, że jest to centrum trójmiasta to spokój w tym miejscu i okolice restauracji są cudowne;-)

Menu restauracji bazuje na kuchni śródziemnomorskiej, fan owoców morza znajdzie dla siebie ciekawe dania;-) Wegetarianie będą mieli tutaj nieco gorzej oprócz deserów są tylko dwie pozycje, które nie zawierają mięsa, ryb czy owoców morza.

W Unicornie byłam już drugi raz 😉 (rzadko mi się to zdarza aby pójść do tej samej restauracji). Serwowane dania są przepyszne, cieszą nie tylko podniebienie ale także oczy ;D. Menu zmienia się sezonowo, co jest ogromnym plusem, ponieważ mamy większą pewność, że produkty użyte do wykonania dań są świeże 😉

Obsługa przemiła i profesjonalna. Pomocna przy wyborze dań, kelnerka co jakiś czas do nas zaglądała aby zapytać czy wszystko nam smakuje lub czy czegoś nie potrzebujemy.

Lokalizacja restauracji jest jedną z lepszych w całym trójmieście;-) jestem naprawdę zauroczona tym miejscem. Po obiedzie przeszłyśmy się po Hipodromie, podziwiając piękne konie. Siedząc w restauracji z jednej strony możemy obserwować plac, na którym pasą się konie, natomiast z drugiej kryta ujeżdżalnia, na której odbywają się treningi. Moja Laura byłaby szczęśliwa ale myślę, że za dużo by nie zjadła, byłaby zbyt zajęta podziwianiem koni 😉


Dodaj komentarz