Park wodny Tropikana w Hotelu Gołębiewskim

W jednej z najpiękniejszych punktów widokowych w Karpaczu, zlokalizowany jest hotel Gołębiewski. W hotelu znajduje się Park wodny Tropikana.

Uwielbiamy parki wodne, podczas pobytu w Karpaczu, odwiedziliśmy jeszcze Termy Cieplickie TUTAJ;-)

Za pobyt w Tropikanie musimy zapłacić 40 zł za 1,5h, dzieci do lat 14 – 20 zł/ 1,5 h., dopłata za każde kolejne pół godziny wynosi 10 zł. Nie ma biletów rodzinnych czy całodniowych. W sezonie letnim ceny są droższe 55/25 zł. Należy mieć gotówkę, ponieważ za basen nie można zapłacić kartą. Na terenie hotelu znajduje się bankomat.

Park wodny zdecydowanie ma jeden z piękniejszych widoków w Karpaczu;-) z basenu zewnętrznego widać Śnieżkę 😉

Atrakcje, które są dostępne dla gości:
* basen sportowy


* basen rekreacyjny z falą, która jest uruchomiana co pół godziny. Bardzo ciekawe doświadczenie, poczuć się jak na lekko wzburzonym morzu, im dalej popłyniemy tym trudniej nam się wydostać z tego 😉

* basen z hydromasażem

* basen rzeka


* basen z hydromasażem z wyjściem na zewnątrz


*basen dla najmłodszych z wodnymi zabawami i piaskownicą 😉


* basen dla starszych dzieci z placem zabaw

* zjeżdżalnia cebulowa oraz 3 torowe

* w sezonie letnim do dyspozycji gości jest także basen zewnętrzny

Bardzo fajnym miejscem były jacuzzi 😉 jest ich aż 8: borowinowe, ługowe, aromatyczne, morskie i magnezowo-wapniowe, nad każdym jacuzzi widniała tabliczka informująca o zasadach stosowania oraz o tym czemu dane jacuzzi jest dobre 😉

W cenie biletu można także skorzystać z saun suchych o zapachu ziół alpejskich, eukaliptusa, kosodrzewiny, sauny parowej, groty lodowej, tężni solankowej, groty solnej oraz siłowni.

Jeżeli chodzi o klimat tego miejsca, niestety bardzo odczuwalne było podejście personelu do gości z poza hotelu. Tak jakby każdy kto ma pieniądze musi mieszkać w Gołębiewskim. Bardzo nie fajnie zachowała się także jedna z ratowniczek, która co prawda chciała dobrze i uruchomiła dla Laury wodny plac zabaw, moja Laura przestraszyła się bo akurat woda z wiadra wylała się blisko niej i była tym zaskoczona. Mimo, że była jedynym dzieckiem i poprosiła o wyłączenie tego, pani w ogóle nie zareagowała.

W sumie planowałyśmy być tam 3 godziny ale już po półtorej było nam nudno i zdecydowałyśmy się wyjść.

Najpiękniejsze w tym miejscu to widok na góry! Dla lubiących sauny oraz jacuzzi też będzie ciekawie.

Dodaj komentarz