Być kobietą on tour – wspaniały Dzień Kobiet ;-)

Z reguły nie obchodzę ani Dnia Kobiet ani Walentynek, ponieważ wychodzę z założenia, że nie potrzebuję wymyślonego dnia w kalendarzu aby uczcić miłość, a mój mąż nie potrzebuje zapisu w kalendarzu, aby mnie docenić 😉

Jednak w tym roku zrobiłam wyjątek i postanowiłam uczcić Dzień Kobiet w Łodzi 😉 Zabrałam ze sobą przyjaciółkę i był to cudowny babski wypad;-)

Czym jest wydarzenie #BYCKOBIETA on Tour?

Wydarzenie to jest projektem Marty Klepki. Kobieta petarda! Od pierwszego zdania odczułam jak bardzo ważne są dla niej te spotkania, ile radości sprawia jej organizacja takiego eventu;-)

Niedzielny dzień był niezwykle inspirujący!

Na początek mogliśmy wysłuchać rozmowy Marty Kalepy z Dorotą Wellman i Marcinem Prokopem;-) ogólnie nie byłam ich wielką fanką, ale jak ktoś ich słucha na żywo to z miejsca staje się ich fanem! Poznałam wiele śmiesznych anegdot z ich życia;-) Ta para to doskonały przykład, że przyjaźń damsko-męska może istnieć;-)

Kolejnym prelegentem była Joanna Banaszewska, założycielka InstaAcademy! Nie ukrywam, że na to najbardziej czekałam;-) Taka dawka wiedzy instagramowej;-) Ogólnie jeśli kiedykolwiek będziecie mogli wysłuchać jej prelekcji, a interesujecie się instagramem to Joanna jest warta każdej wydanej złotówki 😉 zresztą ma na swoim koncie kilka książek TUTAJ;-) zostawiam link.

Anna Męczyńska opowiadała nam o stylu 😉 pokazywała światowe sławy, wyjaśniała i udowodniła, że każda kobieta może świetnie wyglądać, niezależnie od rozmiaru i typu figury;-) Bardzo pozytywna osoba! Od razu zamówiłam jej książkę pt. Figura jak z ekranu.

Justyna Habbib opowiadała nam o naszym centrum kobiecości. Dzięki niej dowiedziałam się o wielu cennych informacjach dotyczących mięśnia miednicy… do tej pory nawet nie wiedziałam, że mam taki mięsień:D Najbardziej zaskoczyło mnie, że my kobiety nie powinnyśmy wykonywać brzuszków!

Kolejnym prelegentem był dr Błażej Rusin, który opowiadał o stopach, o profilaktyce, a także klinice, w której pracuje. Dla mnie osobiście nie był to zbyt interesujący wykład, ale była tam Pani, która od razu dzięki Marcie Kalepce umówiła się na wizytę;-) więc jestem mega szczęśliwa, że takie spotkania realnie wpływają na nasze życie;-)

Klaudia Kaszuba opowiadała o projektowaniu emocji w odniesieniu do marek. Przykłady, które podawała były ciekawe;-) rozmawialiśmy też o tym, że u nas, w tych bardziej ekskluzywnych sklepach bardzo patrzą na to jak dana osoba jest ubrana… niestety. Każdy kto ma pieniądze powinien od góry do dołu obwieszony być markami, a wtedy łaskawie zostanie uznany za dobrego klienta.

Bartek Jędrzejak w ciekawy i bardzo wesoły sposób mówił o wystąpieniach publicznych 😉 podał nam tipy, jak się do takich wystąpień przygotować oraz jakich błędów nie popełniać.

Na sam koniec wspaniała Anna Zając z fashionable.com.pl przeprowadziła wywiad z Grażyną Wolszczak. Rozmowa dotyczyła zamiany ról.

Uwielbiam tak dobrze przygotowane eventy! Stwierdziłyśmy z przyjaciółką, że po takich wydarzeniach po prostu chce się działać;-) niesamowita, pozytywna energia, która towarzyszyła nam w tym dniu, myślę, że zostanie z nami na dłużej;-)

Za wejściówkę zapłaciłam 230 zł w cenie był poczęstunek kawowy, obiad, losowanie bardzo fajnych nagród m.in. bony 1000/500 zł do SPA, weekend z Porsche, cały dzień na torze wyścigowym, biżuteria Apart i wiele, wiele innych;-) Każdy uczestnik otrzymał giftbox 😉

Był jeszcze cudownie pachnący balsam z YOPE, ale od razu zaczął służyć mi łazience 😉 oraz magazyn Fashion, który oglądała moja córcia;-)

Mam nadzieję, że już niedługo #BYCKOBIETA on Tour zagości w okolicach Trójmiasta 😉 TUTAJ, przesyłam link do strony. Każde wydarzenie jest inne, różni prelegenci, poruszane są różne tematy 😉 naprawdę polecam Wam z całego serca;-)

Dodaj komentarz