Przejściowa stylizacja dla dziewczynki ;-)

Ostatnio pojechaliśmy nad morze;-) w końcu, pierwszy raz w tym roku zobaczyłam nasz Bałtyk;-) korzystając z okazji, zrobiłam Laurze zdjęcia;-)

Pogoda niestety jest zmienna, rano słońce, a wieczorem wiatr albo deszcz;D Laura na spacerze miała na sobie bomberkę z Kappahla, bardzo fajna kurtka;-) piękny wzór w kwiaty, przełamuje jej ciemny kolor. Do tego różowe legginsy z H&M, oczywiście w tej stylizacji nie mogło zabraknąć akcentu koni;-)

Do kurtki kupiłam Laurze komplet turban i chusta w kolorze brudnego różu. Zanim zdecydowałam się na ten zakup przejrzałam wiele stron z odzieżą handmade. Oczywiście im bardziej popularne wśród rodziców stronki, tym droższe ceny za tego typu dodatki. Identyczny materiał, nawet krój za bardzo się od siebie nie różnił, a niektóre strony za takie komplety chciały 100 zł. W końcu znalazłam stronkę z pięknymi ubraniami oraz dodatkami, a co najważniejsze w rozsądnych cenach;-) Nasz przepiękny zestaw jest ze strony Millu Kids;-) szybka realizacja, cudownie uszyte produkty 😉 zdecydowanie Polecamy;-)

Stylizacja:
Kurtka: Kapphal
Spodnie: H&M
Buty: Michael Kors
Turban i chusta: Millu Kids

Dodaj komentarz