Whiskey in The Jar – idealne miejsce na luźne spotkanie

Tak dawno już chciałam Wam napisać o tym miejscu i w końcu mi się udało!

Klimat

Dzisiaj zaczniemy od tego, co zazwyczaj opisuje na końcu ;-). Uwielbiam to miejsce! Jest idealnie na wyjście ze znajomymi czy drugą połową. Bez napięcia, na luzie <3. W Whiskey in The Jar chce się posiedzieć przy długich rozmowach oraz napić się efektownych, ale co najważniejsze dobrych drinków ;-). Warto śledzić stronkę TUTAJ;-) i zobaczyć czy szykują jakąś muzykę na żywo, czy wydarzenie.

Restauracja

Whiskey in The Jar to zdecydowanie miejsce dla fanów mięsa i kuchni amerykańskiej 😉 Przepyszne burgery z bułkami pieczonymi na miejscu. Steki, żeberka i ryby to wszystko czeka na gości ;-). Dodatkowym atutem jest efektownie podanie zamówionych dań 😉

No i te drinki! Tak jak wyżej pisałam równie smaczne, jak i podane z fantazją! 😉 Uwielbiam!

Tym razem z Anią zamówiłam Country Burger oraz Blue Cheese. Pycha! Nie za często lubię takie jedzenie, ale czasami mam mega ochotę ;-). Burgery są pyszne, dobrze doprawione, a mięso rozpływa się w ustach! Mniam 😉

Ogólne wrażenia

O tym już napisałam na samym początku. Dodatkowo warto tutaj wspomnieć o obsłudze, która robi wszystko co w jej mocy, aby gość był zadowolony ;-). Obsługa luźno podchodzi do klientów, więc jak oczekujecie mega dystansu i takiego nadymania to nie tutaj:D. Menu czytamy z telefonów, na rogach stolików są kody QR ;-).

Ja polecam i wiem, że jeszcze będę gościem Whiskey in The Jar, szczególnie, że ich punkt w Gdańsku przy ulicy Chmielnej ma przepiękny widok na Motławę oraz Żurawia.

Dodaj komentarz