Sopocki Młyn – klimatyczne miejsce na mapie Sopotu ;-)

W końcu po 2 miesiącach, udało mi się spotkać z moją przyjaciółką;-). Nasze plany na ten dzień nie do końca zostały zrealizowane, ale i tak było to super popołudnie.

Sopocki Młyn

Na obiad wybrałyśmy się do Sopotu ;-). Restauracja zlokalizowana jest przy Alei Niepodległości w okolicy Aquaparku.

Menu

Wybrałam Sopocki Młyn, ponieważ uwielbiam restauracje, które same przygotowują swoje produkty ;-). Jeśli macie ochotę na domowe pierogi czy makarony to jest to idealne miejsce ;-). Do tego na miejscu wytłaczane są oleje! A wiele produktów pochodzi od lokalnych dostawców 😉

Na przystawkę wzięłyśmy sobie pieczywo i oleje: z czarnuszki, rzepaku i ocet balsamiczny. Przepyszne pieczywo, które wypiekane jest na miejscu ;-).

Do tego makaron z grzybami leśnymi! Uwielbiam takie połączenie smaków, chociaż dla mnie było ciut za słone to i tak każdy widelec był jak symfonia smaków.

Ania wzięła kopytka z kurczakiem i o matko, jakie one były pyszne! Rozpływające się w ustach <3.

Wiem, że jeszcze tam kiedyś wrócę na pierogi ;-). Jestem także bardzo ciekawa oferty śniadaniowej, ponieważ wydaje się apetyczna i urozmaicona. Więc może raz pojadę szybciej na studia i zajadę tam na śniadanko <3.

Obsługa i wystrój

Luźne, fajne miejsce z dobrą obsługą ;-). Z dala od nadętych restauracji, które w Sopocie są na każdym kroku :P. W wystroju królują barwy ziemi oraz rustykalne elementy.

Dodaj komentarz