Sing 2 – na co pójść do kina z dzieckiem

Rzadko z Laurą chodzę do kina, a jak już się wybieramy to na jakąś bajkę, na którą liczę, że będzie hitem. Zacznijmy jednak od kilku słów o pierwszej części tej bajki.

Sing [2016]

SING

Miś koala Buster musi uratować swój teatr przed ruiną. W związku z czym postanawia zorganizować konkurs piosenki, który wyłonić ma najpiękniejszy głos świata i rozsławić teatr na nowo. Oczywiście organizacja konkursu, znalezienie i zachęcenie uczestników nie jest takie łatwe jakby się wydawało. Na szczęście w efekcie końcowym wszystko przebiega pomyślnie!

Sing 2 [2021]

SING 2

W drugiej części teatr New Moon to cudowne miejsce, ale Buster wyznaczył sobie nowy cel – nowy spektakl ma zadebiutować na deskach teatru Crystal w Redshore. Niestety teatr ten prowadzony jest przez wilka, który chce tylko wielkich i wspaniałych gwiazd. Buster wymyśla, że w jego spektaklu bierze udział lew, Clay. Problem w tym, że ta wielka gwiazda po stracie żony, czyli od dekady, nie chce występować na scenie.

Nasze wrażenia i kilka informacji

W oryginalnej wersji głosu podłożyli m.in Matthew McConaughej (Buster Moon), Reese Witherspoon (Rosita) oraz Scarlett Johansson (Ash). Pierwsza część została bardzo dobrze przyjęta przez widzów, świadczy o tym fakt, że film przy budżecie 70 mln, zarobił ponad 600 mln ;-). Druga część ma budżet 85 mln i zobaczymy czy pobije rekord zarobionych pieniędzy ;-).

Sing to typ bajek zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych – typowo familijne kino.

Moja Laura była zachwycona ? I to najważniejsze!

Co natomiast Sing 2 oferuje dorosłym?

przede wszystkim dużo hitów muzycznych ? fabuła nie powala i nie jest zaskakująca – ot baja z happy endem?

Ogromny plus za to, że piosenki były w oryginalnej wersji, a nie były przetłumaczone na język polski!? Weekend, Elton John i wiele, wiele innych hitów ?

Nam się podobało i nóżki nam chodziły w rytm piosenek – także polecamy ?

Dodaj komentarz