Luźne filmy romantyczne – propozycje na Walentynki :P

Nie obchodzę walentynek, ale uwielbiam lekkie filmy romantyczne :D. Dzisiaj przedstawię Wam kilka propozycji filmowych – ot takie filmy, które mogą lecieć gdzieś w tle. Ja tego typu produkcje oglądam najczęściej jak gotuję :D. Wiem, że nie stracę nic z fabuły, gdy np. odejdę od telefonu.

Podeślę TUTAJ;-) link do wpisu z zeszłego roku ;-). Niektóre z poniższych filmów to kontynuacje serii :D. Natomiast TUTAJ;-) filmy o miłości, która nie zawsze kończy się szczęśliwym zakończeniem – takim dosłownym, ale kończy się tym, że każda miłość i dobra relacja zostawia w naszym życiu ślad i daje nadzieję ;-).

W królewskim stylu [2022]

Właścicielka nowojorskiego salonu fryzjerskiego, poznaje księcia. Książe Thomas szykuje się do wesela. Izzy mimo, że jest biedna i ledwo wiąże koniec z końcem, jest bardzo sympatyczną osobą, pełną życzliwości. Przypadkowo zostaje zaangażowana jako fryzjerka na królewskim weselu. Dzięki niej książę poznaje swój naród w jeden dzień lepiej niż przez całe swoje życie.

Do wszystkich chłopców: zawsze i na zawsze [2021]

Ostatni rok w liceum w życiu Lary i Petera jest stresujący. Szczególnie Lara, która już miała wszystko poukładane w głowie, wspólne studia z chłopakiem i cudowne życie, nagle zaczyna zauważać, że w życiu są jeszcze inne możliwości. Staje przed wyborem, który może być dla niej najważniejszy w życiu ;-).

The Kissing Both 3 [2021]

Kolejny film przedstawiający życie nastolatków przed pójściem na studia. Elle musi wybrać między studiami z chłopakiem, a studiami z najlepszym przyjacielem. Do tego ostatnie lato przed “dorosłym życiem” chce spędzić na beztroskim świętowaniu. Co przyniesie końcówka wakacji i gdzie zaprowadzą Elle podjęte decyzje?

Cały on [2021]

Życie nastolatków to Instagram i inne SM. Padgett jest Infulencerką, która postanowiła przeprowadzić metamorfozę największego nerda w szkole na króla balu. Czy jej się to uda? Może dzięki tej znajomości oboje dostaną od życia coś nieoczekiwanego?

Cały on to nowa wersja filmu Cała ona z 1999 r.

Twoja nieznajoma [2021]

Przypadkowo wysłany SMS do innej dziewczyny niż pierwotnie myślał Alex, staje się początkiem niezwykłej wymiany wiadomości ;-). Chociaż para postanowiła nigdy się nie spotkać tylko wymieniać SMS, to później pojawił się niedosyt tej znajomości. Ku zaskoczeniu – znali się w realu i nie za bardzo za sobą przepadali. Co z tego wyniknie?

A perfect fit [2021]

Blogerka modowa, postanowiła spędzić czas na Bali, gdzie poznała szewca. Oczywiście przez tę nową znajomość, główna bohaterka zastanawia się nad swoim życiem, nad życiem ze swoim bogatym narzeczonym. Do czego doprowadzą ją jej rozmyślenia?

Wszyscy moi mężczyźni [2017]

Alice (Reese Witherspoon) po rozwodzie z mężem, postanowiła przeprowadzić się do domu, w którym kiedyś mieszkał jej tata. Niespodziewanie w jej życiu pojawia się trzech mężczyzn, którzy mieli tylko przenocować, a w rezultacie stali się na dobre częścią rodziny. Czy Alice znajdzie szczęście i spokój w życiu?

Listy do Julii [2010]

Sophie i Victor postanowili odbyć romantyczna podróż do Werony. Miasto Romea i Julii jednak zaskoczyło ich tym, że spędzali czas oddzielnie. On szukał smaków do swojej nowej restauracji, ona odpisywała na listy miłosne ;-). Pewnego razu do jej rąk trafił list z 1951 r. Sophie postanowiła za wszelką cenę doprowadzić tę historię do szczęśliwego zakończenia, poznając przy tym, że droga jaką obrała dla siebie nie jest jej szczęśliwym zakończeniem.

Jedyny w tej liście film, który oglądałam bez robienia czegokolwiek dodatkowego. Cudowna komedia, piękne kadry Włoch! AHH można się rozmarzyć i pomarzyć o takiej podróży ;-). W roli głównej Amanda Seyfired.

Dodaj komentarz