Wyjdź za mnie – nowy film z Jennifer Lopez! <3

Ja wiem, że wszyscy wielcy krytycy uważają Jennifer Lopez za marną aktorkę (chociaż za film Ślicznotki, otrzymała nominację do Złotych Globów – TUTAJ;-) recenzja tego filmu). Ja uwielbiam filmy z jej udziałem. Mimo, że określane są jako nudne i nijakie. Zresztą to recenzja tego filmu cieszy się u mnie największą czytelnością spośród kategorii KINO.

Kilka faktów

Film wyreżyserowała Kat Coiro. Glówne role zagrali Jennifer Lopez (Kat), Owen Wilson (Charlie), Maluma (Bastian), John Bradley (Collin), a swoją rólkę nawet miał Jimmy Fallon ;-).

Moje ogromne zamiłowanie do piosenek w takt melodii latynoskich jest ze mną od zawsze ;-). W filmie, w którym występuje Maluma i J.Lo. spodziewać się można lekkiej, tanecznej i rytmicznej ścieżki dźwiękowej.

Wyjdź za mnie [2022]

Kat i Bastian to iście gwiazdorska para, która chce podzielić się swoim szczęściem i wziąć ślub w świetle kamer – w końcu w Hollywood można kupić i sprzedać wszystko. Niestety główna bohaterka tuż przed uroczystością dowiaduje się, że jej ukochany ją zdradził. W ramach zemsty postanawia poślubić kogoś obcego – z widowni. Szczęśliwy traf padł na Charlie, który na to widowisko został zaciągnięty przez córkę i swoją przyjaciółkę. Co z tego wyniknie, czy miłość z kompletnie dwóch różnych światów ma moc zakwitnąć i przetrwać?

Moje recenzja

Tak jak wyżej napisałam miałam ogromne oczekiwania do ścieżki dźwiękowej tego filmu. I na szczęście nie zawiodłam się! J.Lo. stworzyła dziewięć nowych utworów do tej komedii! Płyta ze ścieżką dźwiękową będzie moja 😉

Gdy Maluma i J.Lo zaśpiewali razem główną piosenkę to miałam dreszcze! Uwielbiam!?

Owen Wilson stworzony jest do takich lekkich komedii romantycznych – to typ aktora, który jest zaszufladkowany i myślę, że dobrze się z tym czuje.

Uwielbiam filmy z Jennifer i tym razem też się nie zawiodłam. Dostałam to czego oczekiwałam – lekką, przyjemną komedię romantyczną 😉

Dodaj komentarz