Loopys’s World – Gdańsk, idealne miejsce na spędzenie całego dnia z dzieckiem:)

W końcu udało nam się dotrzeć do Loopy’s World! Planowałam i przekładałam ten wyjazd niezliczoną ilość razy. Pamiętam, że jak ja byłam mała to był Kids World (czy jakoś tak :D).

Podstawowe informacje

Bilet można kupić na 2h, 3h lub cały dzień. My wybrałyśmy opcję na cały dzień (56 zł). Akurat teraz jest taka cena, przed feriami bylo 47 zł za cały dzień i możliwość kupienia biletu na 2 i 3 h. Za wejściówkę płaci tylko dziecko, a osoby dorosłe oraz dzieci poniżej roku i powyżej 13 lat – wchodzą za darmo ;-).

Parking jest przy budynku, w którym znajduje się sala zabaw.

Atrakcje

Loopy’s World to zdecydowanie królestwo dzieci! Na 3000 m2 czeka masa atrakcji, a każdy centymetr tego miejsca jest zagospodarowany.

Oczywiście sala zabaw to przede wszystkim konstrukcja z masą przejść, torów przeszkód i zakamarków. Dla zwiedzających jest 7 zjeżdżalni: spiralna, rodzinna (na 4 tory), dla maluchów i dla tych co lubią adrenalinę ;-).

Czas spędzić można m.in. na trampolinach – jest ich w sumie 5, do tego tor saneczkowy, tematyczne boiska, strefa dużych klocków, a także ściana wspinaczkowa.

Dla najmłodszych dzieci do lat 3-4 jest strefa malucha.

Dodatkowo płatne są automaty, kolejka, stoisko wyrabiania prawa jazdy i gokarty.

Restauracja

Oczywiście w takim miejscu nie może zabraknąć punktu gastronomicznego. Do wyboru mamy ulubione przez dzieci zupy czyli rosół lub pomidorową. Do tego makarony, pizzę i kilka dań typu fast food. Z tym, że ciasto do pizzy jest zagniatane na miejscu, ciasta pieczone także są na miejscu. Jednak mnie najbardziej zaskoczyło, że frytki nie są smażone w głębokim oleju, a pieczone w piecu! Jestem totalnie na tak, aby czasem zjeść pizzę, frytki, nuggetsy i tym bardziej zachwyciło mnie, że w takim miejscu uwaga została zwrócona na to aby było to nieco zdrowsze ;-). Oprócz tego można kupić gofry lub naleśniki ;-).

Niestety ze względu na grupy nie było już możliwości zamówienia pizzy, a godzinę po otwarciu nie było białej kawy :D.

Moja ocena

Bardzo fajne miejsce! Naprawdę uważam, że można na luzie spędzić tam cały dzień. My akurat trafiliśmy na 8 grup dzieci, więc był tłum. Uważam, że było to źle zorganizowane, ponieważ nie powinno być na raz tyle grup dzieci. One biegały, wchodziły, nie uważały jeden na drugiego, a opiekunki totalnie nie ogarniały i siedziały przy stolikach.

z dzieckiem można wchodzić wszędzie, wiec jest to mega ułatwienie dla rodziców (niektóre sale zabaw nie pozwalają na wchodzenie dorosłym).

Dodaj komentarz