River Style Hotel & SPA w Redzie – super miejsce aby spędzić aktywny dzień ;-) – wpis miesiąca – Kwiecień

Pierwszy raz w River Style byliśmy na kręglach z Laurą i kuzynkami ;-). Do teraz Laura wspomina tamten wypad i chce powtórki;-). Kręgle w tym miejscu są o tyle fajne, że dla dzieci tor układa się tak, że zawsze chociaż jeden kręgiel zostaje zbity ;-).

Jakiś czas temu dla odwiedzających, powstało nowe miejsce do spędzenia wolnego czasu – basen ;-).

Teraz napiszę Wam o pomyśle na idealny dzień w Hotelu River Style z przyjaciółką, chociaż wcześniej taki dzień miałam też z Laurą <3

Strefa wodna

W strefie z basenami czeka na nas:
basen pływacki,
basen z biczami wodnymi i dwoma leżakami,

3 jacuzzi,

strefa wodna dla dzieci: mały basen 30 cm i ciut większy 50 cm.

Do tego sauna sucha i parowa.

Bardzo podoba mi się strefa basenów ;). Chociaż dwa baseny dla dzieci są bardzo malutkie, a szkoda. Myślę, że można było wygospodarować trochę więcej przestrzeni. Niemniej to miejsce warte uwagi, szczególnie, że jeszcze nie jest zbyt dobrze znane i nie ma tam tłumów ludzi;-). Najbardziej opłaca się kupić bilet na 3 h (40/30 zł).

SPA

W pierwotnym planie miałyśmy z Kingą pójść na basen i wtedy na masaż, niestety nie miałyśmy aż tyle czasu więc skupiłyśmy się na przyjemnościach dla ciała i wybrałyśmy sobie godzinny masaż całego ciała <3. Warto tutaj zaznaczyć, że masaż odbywał się równolegle w tym samym pokoju ;-). Uważam, że wspólny wypad na masaż, tak właśnie powinien wyglądać ;-). W wielu salonach, niestety np. jedna osoba jest masowana, druga w tym czasie albo czeka, albo ma inny zabieg.

Kulinarna odsłona River Style – kawiarnia oraz restauracja Rzeka Smaków

W restauracji byłam już kilkukrotnie i zawsze smakowało mi to, co zamawiałam.

Podczas mojej wizyty z Laurą zamówiłyśmy sobie: spaghetti bolognese oraz smażonego łososia. Oba dania były z karty dla dzieci. Bardzo duże porcje, obie się najadłyśmy, a jak to moja Laura – wyjadała mi jeszcze rybę oraz warzywa ;-).

Ogólne moje wrażenia są takie, że ta restauracja jest dobra zarówno do jakieś uroczystej kolacji, jak i luźnego spotkania ;-). Dania są dobrze doprawione, połączenia smakowe są bardzo dobrze dobrane ;-). Niemniej do pełni szczęścia brakuje mi np. makaronu przygotowanego na miejscu (skoro w opisie miejsca jest, że specjalizują się we włoskich makaronach :P). Restauracja korzysta z półproduktów, ale i tak dania finalnie są dobre – bo ile znacie miejsc, gdzie restauracja jest nijaka, a smaki mdłe :P.

Dodaj komentarz