BasicLab – polska marka kosmetyczna, która zasługuje na uwagę ;-)

To już któryś post na temat kosmetyków do pielęgnacji ;-). Wszystkie marki łączy dbałość o skład produktów ;-). Niestety nie jest tak, że skoro produkt ma bardzo dobry skład to dla wszystkich będzie działał tak samo dobrze, albo, że pomoże w problemach skórnych. Niemniej fajne jest to, że coraz więcej marek tańszych i droższych tworzy produkty w zgodzie z naturą i dbałością o zdrowie konsumentów. Ta zasada nadal nie dotyczy marek, które kiedyś bardzo chętnie miałam w swojej łazience np. Dior, Chanel – drogie, a składy ledwo średnie o ile nie chemiczne 😛

BasicLab

Polska marka, która szczególnie skupiła się na tym aby kosmetyki do pielęgnacji miały bardzo dobre stężenie aktywnych składników, a przy tym były jak najmniej alergiczne. Małym minusem tego jest zapach kosmetyków, a w sumie brak zapachu :P. Lubię gdy kosmetyki pięknie pachną, ale ważniejsze jest dla mnie aby działały dobrze na moją skórę i mnie najzwyczajniej w świecie nie truły 😛

Dobór pielęgnacji

Bardzo ważne jest aby pielęgnację odpowiednio dobrać. W BasicLab jest rewelacyjna opcja napisania do firmy, opisania swoich problemów ze skórą, a w zamian ekspert opisze jakich produktów do pielęgnacji należy użyć i dlaczego. W zwrotnym emailu otrzymacie linki do produktów, a nawet kod promocyjny ;-). Ja właśnie w taki sposób kupiłam całą pielęgnację z tej marki. Niestety nie wszystkie kosmetyki są odpowiednie dla kobiet w ciąży, więc np. muszę poczekać na te produkty z retinolem.

Moje produkty

Na poniższym zdjęciu widać wszystkie produkty, które kupiłam ;-). Używam kosmetyków od początku roku.

BasicLab

Produkty do włosów są super! Uwielbiam odżywkę do włosów, szampon używam na przemian z innymi, ponieważ moje włosy nie lubią tego samego szamponu codziennie :P.

Jeśli chodzi o pielęgnację twarzy to do oczyszczania twarzy używam kosmetyków dla skóry naczynkowiej i wrażliwej, żel idealnie oczyszcza skórę.

Reszta produktów dopełnia moje wieczorne i poranne rytuały, a moja skóra jest idealnie nawilżona. Jeśli chodzi o zmniejszenie zaczerwienień czy mniej krost to nie ma w tym drastycznych zmian, ale jest poprawa ;-). Może później będzie jeszcze lepiej.

Uważam, że warto zastanowić się nad kupnem produktów z BasicLab. Szczególnie, że można poprosić o dobranie pełnej pielęgnacji lub o dobranie konkretnego produktu ;-).

Dodaj komentarz