Manekin Toruń – najlepsze miejsce na śniadanie

Moja miłość do restauracji Manekin, zaczęła się jeszcze w czasach chodzenia do technikum ;-). TUTAJ;-) jest wpis z mojego wypadu tam, ale od tego czasu byłam tam wiele razy, ceny są ciut inne itp. więc chyba czas na uaktualnienie. Dzisiaj jednak nie skupię się na pysznych wytrawnych naleśnikach, ale na śniadaniu.

Śniadanie

Do Torunia dojechaliśmy przed 11, więc idealny czas na śniadanie. Nasz wybór padł na restaurację na rynku głównym. Maciej i Claudia mieli ochotę na słodkie śniadanie, ja z Sebastianem na wytrawne. Więc idealnym połączeniem jest najlepsza naleśnikarnia w Polsce.

Claudia wybrała dla siebie pancakes o smaku maxi king, które dostępne są w stałej karcie. Maciej postawił na naleśniki z twarogiem. Sebastian wybrał pancke burgera z szarpaną wołowiną, ja natomiast na pancake burgera z grillowanym kurczakiem.

Na uwagę zasługują ceny napoi do śniadania np. kawa 5 zł, koktajl jogurtowy 6,5, a lemoniada 5 zł!

Przepyszne dania śniadaniowe! Mój pancke z grillowanym kurczakiem do tego pasta z jajek i kukurydzy – to połączenie było obłędne i chciałabym mieć teraz taką wersję kolacji przed sobą ;-). Przez to, że piszę ten wpis – już znalazłam inspiracje na śniadanie dla rodzinki na poniedziałek – w końcu jest wolne ;-).

Każdy z nas był zachwycony swoim wyborem, a ja już nie mogę się doczekać aż kolejny raz pojadę na śniadanie do Manekina. Problem jest tylko taki, że śniadania wydawane są do 12 (z wyłączeniem niedziel i świąt), a ja ostatnio rano nie mogę się ogarnąć ;-).

Dodaj komentarz