Czas na relaks w wannie! Moje propozycje na świąteczne produkty do kąpieli ;-)

Kocham swoją wannę i nigdy w życiu nie zamieniłabym jej na prysznic ;D. Uwielbiam kule do kąpieli, płyny zapachowe itp. Zresztą nie tylko ja – moja Laura także uwielbia takie dodatki i jak taka mała sroczka, wybiera sobie produkty w Rossmanie ;-).

Aktualnie sklepy wariują na punkcie świątecznych rzeczy, tak samo jest z produktami do kąpieli. Będąc w Rossmanie, dostałam głupawki i kupiłam kilka produktów o zapachach i kształtach, przywołujących na myśl – ten najpiękniejszy okres w życiu ;-). Skupiłam się na trzech firmach. Ogólnie ciężko jest znaleźć pięknie podane tego typu produkty z dobrym składem, ale te które wybrałam są spoko. Może nie mają tak intensywnego zapachu, jak te bardziej chemiczne, jednak uważam, że lepiej zwracać uwagę na składy.

Fluff

To polska marka kosmetyków wegańskich, która stworzona jest przez przedsiębiorstwo Namera (ich marka to np. Nacomi). Fluff w swoim portfolio ma całą gamę kosmetyków do pielęgnacji oraz kąpieli. Dzisiaj skupimy się na ich produktach umilających kąpiel.

Do przetestowania kupiłam dwa produkty:

czekolada do kąpieli o zapachu świątecznego pierniczka

czekolada do kąpieli o zapachu cynamonowej babeczki.

Czekolady do kąpieli są musujące i zabarwiają wodę, zapach jest bardzo delikatny

Bubble T

Ta londyńska marka także dba o to aby kosmetyki nie były testowane na zwierzętach, nie zawierają SSL ani parabenów. Jak sama nazwa wskazuje, kosmetyki inspirowane są znaną herbatą Bubble Tea. Produkty charakteryzują olejki eteryczne i kolorowe produkty nawiązujące do tej kolorowej herbaty.

Tutaj także kupiłam dwa produkty:

mleczko do kąpieli o zapachu grzańca – zapach grzańca jest bardzo intensywny, niestety mleczko w ogóle nie pachnie

musująca szklanka także o zapachu grzanego wina

Stara Mydlarnia

Kolejna polska marka, która w swojej ofercie ma dobre jakościowo produkty, które są w dodatku przepięknie podane. Naprawdę ich muffinki są tak śliczne, że człowiek mógłby je zjeść :D. Przepiękny pomysł na prezent lub miły dodatek do prezentu ;-). Marka ma bardzo fajnie rozbudowaną ofertę – pielęgnacja, szeroki wybór produktów do kąpieli.

Tutaj wypróbowałam trzy produkty:

muffinka Winter Forest

muffinka Santa Clouse

muffinka Sweet Orange.

Muffinki warto podzielić na kilka części. Nie są musujące, a więc ich rozpuszczanie trwa długo. Dodatkowo kolory muffinek barwią wodę i to bardzo intensywnie.

Manufaktura piękna

Moja ulubiona polska marka, która produkuje bardzo fajne produkty do kąpieli. Laura już testowała kilka produktów ze stałej oferty i pachniały w wodzie obłędnie ;-). Nie wiem dlaczego, ale marka nie ma swojej strony internetowej, nie mogę ich także znaleźć w SM, a szkoda, ponieważ mają fajne produkty ze spoko składami.

Zamówiłam:

kule do kąpieli w kształcie choinki

kule do kąpieli z niespodzianką.

Uwielbiam tę markę. Przepiękne zapachy, chyba najlepsze z tych wszystkich, które tutaj opisałam. Wcześniej Laura już miała ciastolinę i perełki do kąpieli I inne kule – zawsze piękny zapach umilający kąpiel ;).

Podsumowanie

Uwielbiam testować produkty do kąpieli. Niewiele potrzeba aby zrelaksować się po ciężkim dniu lub po prostu odpocząć i mieć chwilę dla siebie. Ja włączam sobie film na Netflixie lub HBO, do tego świeczki i coś ekstra do kąpieli.

Dodaj komentarz