Synea Medical Day SPA – idealne miejsce na regenerację ;-) – wpis miesiąca – styczeń!

Uwielbiam SPA! Zawsze jak mam okazję to korzystam z jakichś masaży, peelingów itp. Po porodzie wiedziałam, że jak tylko będę mogła, pójdę na taką regenerację. Postanowiłam zabrać ze sobą mamę – idealny prezent na minione święta.

Synea Medical Day SPA

SPA znajduje się w Pruszczu Gdańskim. Piękne miejsce, które od przekroczenia progu działa kojąco na nasze myśli. Jasno urządzone wnętrze z dodatkami mchu na ścianach i drewnianymi elementami – to wszystko sprawia, że czujemy się od początku zrelaksowane i odprężone.

Cały kompleks składa się z dwóch poziomów, a w nich czekają na nas m.in. miejsca na masaże, szatnie, jacuzzi, sauna, miejsca do manicure i pedicure, pomieszczenie dedykowane medycynie estetycznej, floatingowi czy np. modelowaniu sylwetki, do tego pomieszczenie dedykowane relaksowi między zabiegami.

Pakiet Day SPA Friends

Pakiet dla minimum dwóch osób, cena za osobę to 400 zł, czas trwania według ulotki do 5 godzin, nam to wszystko zajęło 4 godziny. Przy rezerwacji pakietu musiałam uiścić 50% przedpłaty. Raz zmieniałam termin, ponieważ Franek był chory – nie miałam z tego tytułu żadnego problemu ani dodatkowej opłaty.

Po przybyciu na miejsce musiałyśmy wypełnić ankietę. Następnie Pani z recepcji zaprowadziła nas do szatni. Tam zostałyśmy oficjalnie przywitane oraz udzielono nam informacji o szczegółach pobytu.

Jeśli chodzi o szatnie to na stanie otrzymałyśmy szlafroki, ręczniki i jednorazowe kapcie. Ogólnie dla większych osób szlafrok może stanowić problem. Szatnia jest połączona z łazienką i prysznicem. Wszystko mamy na miejscu łącznie z balsamem, mydłem do kąpieli czy nawet maszynkami do golenia.

Po przebraniu się w strój kąpielowy przeszłyśmy do pokoju z jacuzzi, który miałyśmy na wyłączność przez godzinę.

Następnie przeszłyśmy do sauny. Tam wysmarowałyśmy się naturalnym torfem i przez około 40 minut byłyśmy w saunie. Po prysznicu przeniosłyśmy się do pokoju relaksu.

Kilka minut później znalazłyśmy się w pokoju przeznaczonym do masażu. Pokój dostosowany dla dwóch osób, więc jest to idealny pomysł na randkę;-).

Po masażu w pokoju relaksu dostałyśmy kawę i mogłyśmy posiedzieć i odpocząć przed powrotem do domu.

Moja opinia

Cudowne miejsce! Naprawdę polecam! Wszystko bardzo przemyślane, wystrój totalnie trafił w moje gusta. Obsługa rewelacyjna, dbali o nas abyśmy faktycznie czuły się komfortowo. Jedyne co musiałyśmy wziąć ze sobą to strój kąpielowy. Na pobyt miałyśmy szlafrok i ręcznik, kapcie jednorazowe były wszędzie dostępne, bielizna jednorazowa w miejscach, w których była potrzebna także była na stanie.

Moja mama była pierwszy raz w SPA i bardzo jej się spodobało, szczególnie masaż całego ciała i twarzy ;-).

Uwielbiam miejsca, w których od samego wejścia czuję się dobrze, a przez całą wizytę jestem odpowiednio zaopiekowana. To pozwala mi się w pełni zrelaksować.

Dlatego jeśli szukacie super pomysłu na miłe popołudnie, czy dobry początek tygodnia, a może na randkę to gwarantuję, że Synea będzie idealnym pomysłem.

Dodaj komentarz