KonCi Wino i Przyjaciele by Sebastian Cichy, ciekawe miejsce w Bolszewie

konci wino przyjaciele

KonCi

Stosunkowo świeże miejsce na kulinarnej mapie okolic Wejherowa. Luźny wystój restauracji, powoduje, że chce się spędzić tam fajny czas z przyjaciółmi. Podoba mi się to miejsce, wszechobecne dodatki z drewna, beczki po winach i wina na ścianie, dodają uroku i podkreślają, że trunek ten to ważna część tego miejsca ;-). Lubię, gdy w restauracji widać kuchnie, dzięki czemu mam pogląd na to, jak moje danie jest przygotowywane – czy tylko rozmrażane i podgrzewane, czy przygotowywane specjalnie dla mnie.

Menu

Menu w restauracji nieś jest długie, co świadczy o świeżości serwowanych potraw. Ceny nie są wygórowane, co naprawdę może zaskoczyć w czasach ogromnej inflacji. Z resztą zobaczcie sami: menu.

Moja opinia

Wszystkie dania były pyszne i pięknie podane. Uważam, że to miejsce jest warte uwagi ;-). W okolicy Wejherowa są dwa może trzy miejsca, do których lubię chodzić i KonCi, od teraz należy do tych miejsc. Mam nadzieję, że odkryje tam jeszcze ciekawe smaki ;-). Szczególnie, że zawsze jest w menu karta – Szef Kuchni poleca, która co jakiś czas się zmienia, dzięki czemu karta dań nam się tak szybko nie znudzi 😉 Moim zdaniem miejsce to też ma potencjał wakacyjny np. z koncertami na żywo itp. ;-).